Title Tag nasıl hazırlanır ? SEO ya uygun sayfa başlığı

Title Tag nasıl hazırlanır ? SEO ya uygun sayfa başlığı

SEO  

Title Tag nasıl hazırlanır ? SEO ya uygun sayfa başlığı nasıl olmalıdır ?

Facebook ve instagram gibi sosyal paylaşım Web sitelerinde paylaşım yaparken meta denilen  taglar (etiketler) dikkat çeker.

Bu sayede web tasarımlarınız farklı başlıklar halinde üst sayfalarda görünür bu sizin için avantajdır. Çünkü başka sayfalarda çıkan başlıklarınız o çıkartılan yerlerde daha uzun ve açıklamalı olabilir ve içeriğinizi daha net göstermeye olanak sağlar.

MÜKEMMEL şanslar doğuracak TİTLE TAG nasıl hazırlanır ?

Title tag 'ı web sitelerimizin arama motorlarında taranması için, deneyim kazanmak için önemlidir. Bundan sebep TiTLE TAG kodlar iken hassas olmak gerekir.
Bir title tag ’ın aynı zamanda SEO hakkında da yapılması gerekenler vardır. Title tag ayarlarken yapılması uygun görülen şeyler: Kodlanıcak kelimeyi yaparken abartmayın.
Uzun olduğu zaman tarayıcılar (GOOGLE gibi) uyarı yapmaz, ama başka şekilde  sıkıntı olur.  Web tasarımınızı etkileye bilir.

Örneğin; '' UCUZ WEB SITESI AL, MÜKEMMEL TEMALAR, BLOGLAR vs.............''

Sadece tek şekil TAG'lardan oluşanları yapmaktan uzak durun ve tekrar etmekten bir tip anahtar kelimelerden oluşan başlıkları kullanmaktan kaçının. Özgün şeyler kullanın. Çoğu kimse sevmez böyle şeyleri ve bundan sebeb tarayıcı sayfalarında sıkıntı çeker.